Misja LLW Institute

Naszą misją jest kształcenie światowej klasy liderów, posiadających umiejętność praktycznego zastosowania metody Lean Leadership Way, wywodzącej się z metodologii lean w japońskim przemyśle motoryzacyjnym.

Inspiruj

Prawdziwy przywódca lean tworzy środowisko sprzyjające autorefleksji (Hansei), co skutkuje nowymi pomysłami i zaangażowaniem.

Generuj pomysły

Zainspirowani i zaangażowani pracownicy generują pomysły (Kaizen's), które mają wpływ na ich środowisko pracy.

Wprowadzaj zmiany

Pracownicy, którzy sami generuja pomysły, są bardziej zaangażowani we wprowadzanie zaproponowanych zmian.

Członkowie Instytutu mają dostęp do praktycznych rozwiązań i mogą korzystać z wiedzy najlepszych ekspertów. Bycie jego częścią to prestiż i duma z możliwości poszerzania wiedzy i dzielenia się doświadczeniami w zakresie przywództwa.

Instytut przygotowuje dla swoich członków raporty, analizy, artykuły i opracowania dotyczące najlepszych praktyk biznesowych oraz organizacji zajmujących się zagadnieniami lean leadership, warsztatami i konferencjami.
5
2

LLW Institute opracował własny, unikalny program nauki i rozwoju, łączący kompetencje przywódcze z narzędziami lean oraz zasadami i wartościami z przemysłu motoryzacyjnego.

Oferowany przez Instytut Program Ciągłego Doskonalenia oraz Program Certyfikacji stanowią potwierdzenie i oświadczenie dla najlepszych w branży pracodawców i liderów ciągłego doskonalenia, w którym szacunek dla ludzi i budowanie zaufania są podstawą dla zarządzania produkcją każdego dnia.

Panel Programu LLW Institute UK

Rada Programowa Instytutu łącznie realizowała programy oparte na zarządzaniu lean w ponad 1 000 firm z całego świata. Członkowie Rady są bezpośrednio związani z branżą i pracują w Instytucie pro bono.
Lean Practitioners Advisory Board

LPAB

Management and Leadership Council

MLC

UK Industry Best Practices Association

UKIBP

Materiały szkoleniowe

Dostęp do ekskluzywnych materiałów szkoleniownych

Dobre praktyki

Opis dobrych praktych do wdrożenia w twojej firmie

Informacje o konferencjach

Dowiedz się pierwszy o wydarzeniach dla praktyków Lean

Adres

Lean Leadership Way Limited, LLW - Institute,

Countrywide House, 23 West Bar, Banbury, Oxfordshire OX16 9SA, England