Optymalizacja Rozwiązań Biznesowych na 2024

Inwestorzy firm, rady nadzorcze, właściciele firm i członkowie zarządu domagają się bardziej aktywnej i skoordynowanej roli między zespołami finansowymi, operacyjnymi i sprzedażowymi.

Liderzy działów muszą być w stanie lepiej wykorzystać zasoby firmy oraz zwiększać konkurencyjność i elastyczność wszystkich operacji. Wymaga to od kierownictwa trzech zestawów umiejętności dowolnego lidera.

  1. Umiejętność kompetentnej analizy i działania na codziennych raportach operacyjnych, pochodzących z kluczowych działań w produkcji: zakupów, sprzedaży, jakości, utrzymania ruchu, księgowości i logistyki.
  2. Codziennie praktykuje rolę lidera zgodnie z oczekiwaniami w dynamicznym środowisku biznesowym, koncentrując się na kulturze ciągłego doskonalenia w pracy.
  3. Umiejętność zobaczenia całościowego obrazu czyli tego kim jesteśmy jako firma i jako grupa ludzi. Jak działamy w porównaniu do wczoraj i w odniesieniu do przyszłego stanu biznesu. Jak rozwijamy się jako jednostki, jako zespoły i jako organizacja.

Harmonogram sekcji

Poniżej znajduje się lista rozwiązań, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb jako: doradztwo, warsztaty, przeglądy lub usługi coachingowe i mentoringowe.

Optymalizacja wyniku RZiS oraz wzmocnienie Bilansu i Stabilizacji Przypływu Gotówki.
Poprawiając nasze umiejętności analizowania i raportowania, będziemy w stanie podejmować na czas decyzje biznesowe, dostarczać konkurencyjne oferty, projektować nowe produkty i usługi dla naszych klientów. Generować wyższe zwroty z naszych inwestycji niż nasi konkurenci. Wszystkie wymienione poniżej usługi i programy przyniosły naszym klientom znaczące poprawy w wynikach finansowych.

W dzisiejszym świecie wydaje się, że większość firm ma teraz jakiegoś specjalistę od Lean lub eksperta w swoim zespole. Wiele organizacji już zainwestowało w podstawy doskonalenia procesów lean i umiejętności przywódcze. Poniżej przedstawiamy listę programów i usług ukierunkowanych na wyższy poziom zarządzania Lean.
Bazując na doświadczeniu zdobytym w Toyocie i współpracując z wieloma setkami firm, zaprojektowaliśmy następujące programy i usługi dla najbardziej wymagających Klientów.

Większość firm zaczyna wdrażać doskonalenie swoich procesów, rozpoczynając podróż w ramach Lean Management. Jednak wszyscy wiemy, że firma to grupa ludzi pracujących razem, aby stworzyć kulturę pracy, która powinna wspierać wszelkie inicjatywy związane z procesami Lean.
Bazując na naszym Programie Rozwoju Lean Leadership Development, który opracowaliśmy i wdrożyliśmy w Toyocie, pokażemy Ci, jak ważne jest poznanie zachowań, umiejętności i nawyków bycia prawdziwym liderem Lean w praktyce, na każdym poziomie.

Zarządzanie organizacją nie jest łatwym zadaniem. Kierownictwo ma wiele konkurujących ze sobą celów, wyzwań i sił. Każdy dzień może być ćwiczeniem przeciwpożarowym w zakresie łączenia priorytetów. Często kadra kierownicza wyższego szczebla nie ma czasu ani wsparcia, których potrzebuje, aby być liderem którym chce być. Okoliczności, chaos, frustracja, zmieniające się cele i zmęczenie wszystko to odbija się na kadrze kierowniczej wyższego szczebla.
Wiemy, jak to jest i dlatego programy i usługi, które przedstawiliśmy poniżej, są przeznaczone dla kadry kierowniczej wyższego szczebla i kadry kierowniczej oraz liderów do wykorzystania na ich korzyść.

[/vc_row]

Doradztwo – Warsztaty – Coaching – Mentoring