#True Lean Transition

Drogi #CEO

Czy wiesz co Juliusz Cezar powiedział o większości Lean Transitions?
„W większości przypadków ludzie chętnie wierzą w to, co chcą”.

Kluczowe punkty do rozważenia:

  1. Istnieje obfitość niewiedzy, że lean jest zasadniczo o narzędziach procesowych i to jest kluczowe dla takich rzeczy jak zaangażowanie pracowników, przepływ i zapewnienie jakości.
  2. Wielu konsultantów, naukowców i ludzi na stanowiskach kierowniczych graniczy ze skrajnym zaprzeczeniem, jeśli chodzi o prawdziwe wymagania True North Lean.
  3. Jasność, zdolność do zobaczenia i zrozumienia rzeczy takimi, jakimi są naprawdę, jest poza zwykłym człowiekiem.
  4. Organizacje płacą niezwykle wysokie opłaty za bezwartościowe porady, tylko po to, aby zapewnić przywództwo o swoich własnych przekonaniach.
  5. Droga do prawdziwej transformacji Lean wiedzie przez ludzkie ręce, serca i umysły.
  6. Trwała przewaga konkurencyjna pochodzi z Roztropności w naszych zachowaniach, czyli budowania bezszwowej sieci zasłużonego wzajemnego zaufania i nieugiętej praktyki szacunku dla innych.
  7. Pracownicy przychodzą do pracy i oferują Ci swój czas, swoje ręce i swoje głowy, niektórzy nawet oferują swoje serca. A co Ty oferujesz im w zamian !!!?
  8. Nie ma Kaizen bez Hansei. Zastanów się nad tym dokładnie.
  9. Wilk, którego dziś karmisz, będzie tym, który zdominuje Twoje zachowanie.
  10. Jaki Quality Touch Point osiągnąłeś wczoraj dla kogoś w swojej organizacji i co osiągniesz jako QTP jutro. Zapewnienie jakości to QTP, który napędza kulturę i doskonałość biznesową.

Czy jesteś jednym z tych, którzy chętnie wierzą w to, czego sobie życzą !? Z True Lean Transitions, z każdym prawdziwym dążeniem do doskonałości biznesowej, musimy zacząć od autorefleksji – Hansei i sporej dawki pokory, reszta jest wtedy otwarta na przepływ.