#Quo Vadis na 2023 rok

Drogi #CEO
Quo Vadis na 2023 rok!

Po raz kolejny Ty i Twój zespół rozpoczniecie proces planowania strategii na rok 2023, a może i dłużej. Oto kilka krótkich informacji, które warto rozważyć przed rozpoczęciem pracy:
🥅 Jak dobrze zgraliście się z zespołami sprzedaży i produkcji, aby klienci otrzymali produkt na czas?
🥅 Czy idziesz w kierunku przepływu poprzez heijunka poziomując sprzedaż, daty zamówień z gniazdami dostępności produkcji. Dotyczy to również organizacji usługowych.
🥌 Czy traktujesz swój dział utrzymania ruchu jako koszt, czy jako krytyczny czynnik dostępności i jakości produkcji, który da ci wolumen i skupiasz się nieustannie na obniżaniu kosztów jednostkowych, traktując utrzymanie ruchu jako bezpośredni koszt zmienny! Tylko dla ludzi z prawdziwym TPS! Nie potrzeba TPM tylko zdrowego rozsądku.
🥌 Czy twoja transformacja lean jest integralną częścią twojego wdrożenia hosinkanri, czy jest to dodatek? ups!
🥇 Co powie na ten temat Twoja strategia; Jak zaangażujesz ludzi poprzez ich rozwój poprzez rozwiązywanie problemów, dając tym samym ciągłą poprawę wyników biznesowych.
💪 Jakie są Twoje plany strategiczne, aby poprawić zrozumienie, praktykę i coaching siebie i swojego top teamu w służeniu reszcie zespołów poprzez ich codzienne zarządzanie. To musi oznaczać, że wszyscy musicie pracować nad swoimi nawykami behawioralnymi i umiejętnościami lean coachingu. 

🌍 Czy robisz coś w zakresie wspierania innych, aby mieli np. wodę?
Zapewniłem w tym roku darmowe wsparcie strategiczne i operacyjne online dla klientów, którzy wpłacili bezpośrednio na akcję charytatywną #waterforsouthsudan i zebraliśmy 5000 dolarów. Potrzebujemy jeszcze15tyś dolarów na budowę studni wodnej. Czy chciałbyś być partnerem w kilku spotkaniach, abyśmy mogli razem pomóc innym w South Africa. Jeśli tak to skontaktuj się z nami.