#Praktyka codziennego zarządzania

Drogi #CEO, czy Twój zespół menedżerów praktykuje Codzienne Zarządzanie, czy tylko o nim mówi?

👀 Codzienna Praktyka Zarządzania to #standardowa praca dla najwyższego kierownictwa!
👀 Twoje #hoshinkanri jest narzędziem, ale działa, kiedy Twój zespół zarządzający praktykuje swoje własne DMP, a nie narzeka, że inni tego nie robią!
💪 Osiągnięcie postępu w biznesie jest możliwe, gdy ludzie rozwijają praktykę rozwiązywania problemów i standaryzacji nowych #kaizen.
💪 Procesy i zachowania, które nie przynoszą wartości dodanej, zaczynają się od tego, że kierownictwo potrafi dostrzec #mura i #muri i coś z nimi zrobić. Prowadzi to do znacznie mniejszej liczby #muda
👍 Rozwinięcie wśród kadry zarządzającej umiejętności zaprojektowania własnej minimalnej roli zawodowej, a następnie praktykowania jej każdego dnia.
👍 Czy wiesz jakie były wyniki zeszłotygodniowego #genchigenbutsu Twojego zespołu?

👀 Zajmij się konserwacją zarządzania #maintenance#tpm, aby skupić się na wspieraniu #valuestream
👀 Nie zabieraj #tpm z #oee, to nie ma sensu.
🍒 #leantransformacja nie odbywa się na papierze ani w ładnie wyglądającym szablonie #hoshinkanri
🍒 Zmiana #leanculture, nie odbywa się poprzez miłe szkolenia z zakresu uczenia się i rozwoju czy dni wolne od pracy!
🍒 Budowanie #kultury#leanmanufacturing polega na pracy nad #nawykami i #zachowaniami na wszystkich poziomach zarządzania i przywództwa, zaczynając od sam wiesz kogo!
💪 Skoncentruj zarządzanie na zrozumieniu i dostrzeżeniu #mura i #muri oraz na pracy z umiejętnościami komunikacyjnymi, zarządzaniu wizualnym i wprowadzaniu praktyk i zasad, aby uzyskać przepływ, jeśli nie, to aby ciągnąć, ale nigdy, aby przepchnąć produkt lub usługę przez organizację.